12 порад, які заощадять вам не менше 1000 $ при покупці автомобіля

Перш ніж самостійно підійти до покупки автомобіля, необхідно зробити «домашню роботу». Це заощадить вам пристойні гроші та убезпечить від покупки авто-мотлоху.

Ці поради є вичавкою 14-річного досвіду Артура Васильєва і стануть у нагоді, як тим, хто купує машину у приватної особи, так і тим, хто вирішив придбати її у дилера в автосалоні. Поїхали:

 

 1. Визначтеся з вибором автомобіля та наступних параметрів:
 • Комплектація автомобіля
 • Витрати на плановий та поточний ремонт конкретної моделі
 • Відгуки власників, тести та огляди на ютубі
 • Прикиньте річний пробіг, щоб розрахувати амортизацію на 1 км. Так ви зрозумієте, скільки автомобіль вам обходитиметься на рік.
 • Періодичність звернення на ТО та їх вартість

Ця інформація допоможе розібратися, чи підходить вам конкретна модель.

 1. Визначте ринкову вартість вибраної машини перед тим, як вести переговори про її покупку, навіть по телефону. Промоніторуйте ціни на сайтах з продажу авто, так ви визначите суму, яку готові витратити на дану покупку.
 2. Дотого, як їхати “знайомитися” Запитайте інформацію у продавця про обслуговування автомобіля: чеки, акти виконаних робіт. У дилера або ремонтної майстерні повинні бути записи в комп’ютері або сервісна книжка, також вона може бути у власника авто.
 3. Влаштуйтетест-драйв автомобіля в бойових умовах: на ямах, бруківці, шосе та в гальмуванні (це дасть вам перше враження про машину). Можливо, ви передумаєте купувати цю модель.
 4. Перевірте інформацію в дилерських даних на нестикування, попросивши (за наявності тех. паспорта та продавця) надати вам історію обслуговування автомобіля. Майте на увазі, що закон не вимагає від дилерів вести історію, якщо його обслуговували у «гаражах». Отримана інформація проллє більше світла реальний стан авто.
 5. Ознайомтеся з базами даних страхових компаній через «потрібних людей» (якщо такі є) щодо ДТП, і якщо такі були, про проведені відновлювальні роботи. Іноді результати дивують. Сильно.
 6. Отримайтенезалежний висновок експерта з технічного та кузовного стану автомобіля, а також усієї електрики. Не шкодуйте грошей за достовірну інформацію, ттака послуга на автосервісі обійдеться до 100 $, у професійних компаній з автопідбору до 150 $. Перевірка є гарною ідеєю, навіть якщо автомобіль на гарантії та перевірений дилером. За фактом, не всі деталі поширюється гарантія. Огляд машини фахівцями автопідбору сильно відрізняється від перевірки у офіційних дилерів або СТО. Вони, як правило, фокусуються на інструкціях імпортерів щодо виконання діагностичних робіт, але не дають рекомендацій щодо співвідношення ціни-якості, визначення пробігу у разі його змотування і тим більше не торгуються на вашу користь. Важливо розуміти – на етапі огляду приймається рішення купувати авто чи ні. Після виявлення дефектів, ви отримаєте додаткові аргументи для обґрунтованого торгу. Відповідально підійдіть до вибору компанії “автопідбирача” або механіка перед оглядом конкретного автомобіля, чи достатньо у них професіоналізму та досвіду. «Іван» із гаражів напевно гарний чувак, але не завжди розуміється на новому БМВ чи Мерседес.
 7. Подушкибезпеки в вживаних автомобілях це важливо і дорого, обов’язково перевірте при діагностиці всі повідомлення про ризики несправностей.По можливості переконайтеся в їхній фактичній наявності та цілісності деталей екстер’єру.

Увага: несправна або відновлена система безпеки може призвести до нещасних випадків!

 1. Якщокупуєте авто зі США, то ви можете дослідити історію автомобіля за ідентифікаційним номером автомобіля (VIN) на сайтах carfax і carcheck. Вартість послуги суть копійки в порівнянні з тим, в який мінус можна залізти, не перевіривши машину перед покупкою. Це не дасть 100% гарантії, але краще ніж нічого. Треба розуміти, що деякі американці теж ремонтують авто у гаражах, оскільки звернення до офіціалів зі страхування піднімає їм відсоток щорічного страхування.
 2. Перевірте номер телефону продавця в пошуковій системі, так ви дізнаєтеся чи не торгує він автомобілями на постійній основі. Якщо гра в Шерлока була виправданою, зверніть увагу на описи в оголошеннях. Якщо всі вони однакові Не вірте жодному слову! 90% оголошень на автосайтахкопіпасті рерайт. Також запитайте продавця ідентифікаційний код для перевірки. По ньому через телеграм-канал @autoData_Bot ви дізнаєтесь про всі попередні угоди людини (послуга платна). І не забудьте перевірити авто у сервісних центрах Поліції перед розрахунком, навіть якщо купуєте машину в автосалоні. Перевірка, експертиза, а потім розрахунок!
 3. Невелика порада, як знайти надійну компанію чи фахівця для підбору та діагностики авто. По-перше, пошук у гугле дасть вам багато варіантів, але не гарантій. Перші чотири позиції у видачі реклама (вона підсвічена жовтим), яку може розмістити будь-хто. Сайтами компаній, що йдуть відразу після рекламних оголошень, явно займаються хороші SEO-майстри, але це знову-таки нічого не говорить про якість послуг, що надаються. По-друге, ваші найкращі друзі у цьому питанні – Ваші друзі, родичі, колеги. Щоб охопити разом усіх — попросіть поради у соціальних мережах, запитайте у тих, хто користувався даною послугою про мінуси плюси, підводні камені, ціну питання. Так ви отримаєте відгуки, яким можна довіряти
 4. Якщо всі перевірки пройдені та автомобіль вас влаштовує, торгуйтесь на суму ремонту за результатами діагностики, після чого приймайте остаточне рішення. Якщо воно позитивне, обов’язково переоформлюйтесь у сервісних центрах Поліції (колишнє МРЕВ). На сьогодні ця послуга коштує до 600 грн.

Наші поради допоможуть вам при самостійному виборі та перевірці автомобіля з пробігом. Не поспішайте залазити у зайві фінансові витрати, купивши машину на емоціях. «Впарити мотлох» можна лише тому, хто не хоче чи свідомо не збирається відстоювати свої інтереси та інтереси своєї сім’ї з належною часткою наполегливості.

Вдалих та щасливих покупок!
Артур Васильєв,
CEO & Founder Першої в Україні автомобільної агенції CarPoint.


Також рекомендуємо ознайомитись з нашим чек-листом для первинної діагностики,там багато корисного!

model-image model-image model-image model-image model-image

Залиш заявку прямо зараз
і отримай спеціальну пропозицію

Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.