Бізнес досвід команди CarPoint за 1-7 липня.

Бізнес досвід команди CarPoint за минулий тиждень. Наша нова щотижнева рубрика #бізнесинсайтиCarPoint

1. Своєму розуму потрібно ставити чіткі завдання і тоді він легко їх вирішуватиме. Якщо ваш розум опирається призначенню та прийняттю завдань, значить ви раб (лялька) свого розуму і ви ніколи не досягнете висот у своєму житті. Поміркуй про це.

2. Бізнес це як Музика.
Бізнес це вібрація. Яку музику ти граєш, такі в тебе і слухачі (клієнти)!
Музика в тебе така, якою ти сама і наскільки ти професійний і творчий, щоб її красиво зіграти та уявити її слухачеві. Яку музику ви граєте?

3. Завдання/ціль повинна бути прийнята вами і схвалена вашим розумом до виконання та вирішення. Розуму потрібно дати вступні дані, навіщо потрібно виконувати те чи інше завдання. Наприклад, гроші для чого? Для розвитку, амбіцій, статусу, створення умов тощо. Тобто потрібно усвідомити, яка найближча основна мета у вас і навіщо ви повинні вирішувати та виконувати поставлене завдання. Після прийняття та розуміння ситуації, розум дає енергію та насолоду для дії!

4. Відношення до задачі (заявки). Коли ти вважаєш завдання(заявку) складним або за яким, ти вважаєш, що ти не впевнений у своїх силах – це стоп програма для розуму і ти не дієш у бік результативного її вирішення. Коли ж ти приймаєш завдання (заявку), завжди, як перехід у грі на наступний рівень, то ти знаходиш і знання, і рішення, і набуваєш нового досвіду, проходячи новий рівень.

5. Ми в команді не міряємось рівнями! Ми у команді жорстко вказуємо на слабкі місця одне одного. Ми навчаємось і ростемо разом. Через «не подобається» та інші «ні», долаємо і позбавляємося старого рівня, переходячи на нові. Наші клієнти це бачать та цінують.

Цікавим є ваш погляд на наші висновки. Ви солідарні з нами чи відкрили для себе інше бачення на такі ситуації?

Чекаємо на ваші коментарі в пості на фейсбуці за посиланням – Бізнес досвід CarPoint

 

Наші послуги:

Підбір Авто в Україні та Німеччині
Підбір Авто в США
Допомога у продажу
Швидкий Автовикуп
Курс “Спеціаліст з АвтоПідбору”

Контактний номер тел: +38(063) 746-00-77

model-image model-image model-image model-image model-image

Залиш заявку прямо зараз
і отримай спеціальну пропозицію

Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.