Електромотоцикл від Harley-Davidson та анонси від Volkswagen | eNews

Сьогодні хочемо розповісти про перший електромотоцикл компанії па-ра-пам-пам… Harley-Davidson! Розмов про нього було багато, і почалися вони чотири роки тому. Напевно, багато хто вже й забув, вирішивши, що цим планам не судилося збутися, але, на щастя, новинка виявиться у виробництві вже в 2019 році! Офіційна назва моделі – LiveWire, і оснащена двома літій-іонними батареями, а заряджатися буде, як від розеток, так і від станцій зі збільшеною швидкістю зарядки.

Електромотоцикл від Harley-Davidson та анонси від Volkswagen | eNews

Мотоцикл буде оснащений повністю регульованою підвіскою з сімома режимами їзди, сенсорним дисплеєм, антиблокувальною системою гальмування та системою контролю тяги. У Harley-Davidson обіцяють, що після LiveWire світло побачать також моделі Adventure та Streetfighter. Атмосферні назви, так?


Електромотоцикл від Harley-Davidson та анонси від Volkswagen | eNews

Не можна не згадати компанію Volkswagen, яка не може спокійно дивитися на успіхи Tesla та Nissan. Німці обіцяють зробити електрокари по-справжньому масовими, вийшовши на обсяги виробництва 200 тисяч авто на рік, і це вже найближчим часом. Першими у виробництво підуть хетчбеки лінійки I.D. і гольфи, перші коштуватимуть в районі 20 тисяч доларів, що на 2-3 менше за другі і на 10 менше за Tesla 3, при цьому за заявою Volkswagen автомобілі будуть в одному конкуруючому сегменті.


А ми нагадуємо, що завдяки нашій програмі ⚡eTrade — ви можете обміняти свій автомобіль на електрокар із доплатою, і все це протягом одного дня! Подробиці за посиланням. Також надаємо послуги автовикупу, допомоги у продажу та підбору авто.

Телефонуйте: ? 063 746 0077

model-image model-image model-image model-image model-image

Залиш заявку прямо зараз
і отримай спеціальну пропозицію

Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.