Кросовери чи Рамники? Хто переможе? Засадили всі Тачки крім 100 Крузака. Off-road і не Мажори)))

Кросовери чи Рамники? Хто переможе? Засадили всі Тачки крім 100 Крузака. Відео звіт про дружню вилазку на повнопривідних авто на дикий пляж на косу. Бабине літо, чудова компанія, новачки освоїли можливості своїх залізних коней, дами вболівали за своїх принців, діти тріумфували, а потім усі просто навалилися шашликів.

Вилазку організовано за ініціативою Артура, на яку приїхали всі, хто зміг із друзів на повнопривідних авто.

Вся техніка була штатна, крім Toyota Land Cruiser 100, Mitsubishi L200, Pajero Wagon. Від Lexus GX460 ми чекали більшого, а від Infinity FX35 не чекали нічого. Mercedes GLK, як завжди, проявив себе не гірше за G Wagen, а ось, хто найгірше повівся на сипучому піску в цьому атмосферному відео.

Це не відео про вбивство машин, ми не закінчуємо Тачки і не засаджуємо їх у вічну мерзлоту. Це відео про приємний, дружній час проведення. Звичайно на основі цього відео ви зможете трохи краще зрозуміти, які позашляховики краще взагалі не брати, а які потрібно! Ну і дивлячись для яких цілей…

Приємного перегляду.

Дякуємо всім водіям та їхній команді за атмосферу та відпочинок.

Ділимося цим відео з усіма, хто має позашляховик і хто хотів би приєднатися до зимових-снігових off-road покатушок у січні 2019.

Усі хто хоче з нами на наступну вилазку, пишемо свої контакти в личку на моїй сторінці у ФБ https://www.facebook.com/carpoint.ode…

model-image model-image model-image model-image model-image

Залиш заявку прямо зараз
і отримай спеціальну пропозицію

Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.