Перевірка автомобіля перед покупкою в Одесі

Питання перевірки автомобіля перед покупкою дуже актуальне, а сама процедура – досить непроста та відповідальна. При цьому досвід у діагностиці є далеко не у кожної людини, тому вибір машини може спричинити труднощі. У цій статті ми розповімо, як правильно «познайомитися» з транспортним засобом та провести огляд авто перед покупкою, щоб заощадити час, нервові клітини, гроші та не придбати «нерухомість» замість надійного помічника.

Діагностика авто в Одесі: що включає первинний огляд

Первинна діагностика авто перед покупкою в Одесі складається з кількох ключових етапів:

  1. Оцінка лакофарбового покриття.

Здійснюється як візуальний огляд, так і оцінювання товщини шару фарби за допомогою очей експерта та спеціального приладу – товщиноміра. Таким чином можна визначити наявність сколів, рисаків, сміття, тріщин, подряпин, вм’ятин, кратерів, напливів та повторного фарбування. У деяких випадках варіативність товщини лакофарбового шару несуттєва – продавець авто міг самостійно здійснювати підфарбовування та полірування після виявлення дефектів автомобіля. Зовсім інша ситуація, якщо ремонтні роботи проводилися після дорожньо-транспортної пригоди, оскільки аварія завжди супроводжується як порушенням цілісності поверхні кузова, а й його конфігурації.

Принцип роботи товщиноміра полягає у фіксації часу відображення сигналу від металу. Передбачається, що товщина лакофарбового покриття може варіювати від 80 до 140 мікрон, проте потрібно не забувати про похибки.

  1. Оцінка підкапотного простору.

Потрібно звернути увагу на склянки, лонжерони та фіксуючі елементи – болти. Важливо, щоб їхня цілісність не була порушена: на поверхні не повинно бути слідів від гайкового ключа та повторного фарбування. Якщо ці ознаки виявлено, висока ймовірність, що з автомобіля знімалися деталі та проводилися масштабні ремонтні роботи або заміна запчастин. Важливим моментом є перевірка лонжеронів та склянок, які вважаються одними з несучих структур кузова.

3. Оцінка арок та дисків.

Необхідно провести огляд виявлення дефектів, ознак зварювання і фарбування. Також візуально та тактильно оцінюється стан гальмівних дисків. Найчастіше в арках можна виявити ознаки корозії.

4. Оцінка оптики.

Перевірка передньої та задньої оптики передбачає огляд фар на наявність сколів, тріщин, потертостей та подряпин, а також відповідність виробів року випуску транспортного засобу. Крім того, потрібно визначити стан дзеркал і чи замінялися вони.

5. Оцінка скла та гумок.

Для початку потрібно визначити, чи змінювалися скла – на кожному з них є маркування, де вказано рік виробництва. На маркуванні «рідного» скла рік виготовлення збігається, мінус або рік у рік з випуском самого автомобіля. Найчастіше заміні підлягає лобове скло, оскільки саме воно більше схильна до ризику влучення каменів та інших твердих предметів під час пересування.

Огляд резинок та перевірка надійності їх фіксації дозволяє зрозуміти, наскільки інтенсивно експлуатувався транспортний засіб. Їх стан можна назвати одним із непрямих чинників, визначальних пробіг.

6. Перевірка стану салону.

З самого початку потрібно оцінити стан салону візуально на наявність потертостей, плям, цілісність оббивки, резинок і т.д. Так можна визначити, як і наскільки інтенсивно експлуатувався транспортний засіб, і яким чином його доглядав продавець. Найбільше навантаження піддається сидінню водія і меншою мірою – пасажирське сидіння спереду. Як і у випадку з поверхнею кузова, необхідно виміряти товщину шару лакофарбового покриття в отворах.

7. Діагностика двигуна.

Як відомо, двигун – «серце» автомобіля, від стану якого залежить продуктивність та безпека їзди. Рівномірність роботи двигуна оцінюється в активному стані. Крім цього визначається наявність або відсутність сапуніння картерних газів із щупа або заливної кришки. У разі витоку картерних газів, висока витрата олії, нижче компресія і, відповідно, продуктивність двигуна. Від придбання такого автомобіля краще відмовитись.

Виїзна діагностика авто в Одесі: вторинна перевірка

Вторинний огляд транспортного засобу передбачає діагностику ходової частини та ретельніше вивчення двигуна. Після аналізу ходової та зіставлення отриманих даних з пробігом авто, професіонали компанії CarPoint або автосервісу можуть достовірно розповісти про умови експлуатації автомобіля, ремонтні роботи, які були проведені та необхідно буде провести. Діагностика ходової незалежним автоекспертом передбачає перевірку всіх запчастин на зношування, їх герметичності та амортизації, стану колодок та гальмівних дисків. Також здійснюється комп’ютерна діагностика авто, що дозволяє виявити проблеми у системі та вузлах транспортного засобу.

Для чого потрібна перевірка автомобіля на юридичну чистоту?

Юридична допомога при покупці автомобіля потрібна для економії вашого часу та фінансових коштів. Перевірка юридичної чистоти є аналізом даних за номером VIN: наявності в історії транспортного засобу арештів, штрафів, дорожньо-транспортних пригод, чи знаходиться авто у викраденні чи розшуку.

Придбання уживаного автомобіля – завжди великий ризик. Щоб не потрапити до рук шахраїв, зверніться за допомогою до автоексперта CarPoin (Одеса) – фахівці проведуть ретельну діагностику транспортного засобу та винесуть свій вердикт. Докладніше про послугу виїзду експерта CarPoint, зв’яжіться з менеджером нашої компанії.

Якщо вам була корисна наша стаття, ви можете підтримати нас на https://www.patreon.com/carpoint

Дякую всім, хто щомісяця підтримує нас на Patreon!

Ваша підтримка є дуже важливою для нас.

model-image model-image model-image model-image model-image

Залиш заявку прямо зараз
і отримай спеціальну пропозицію

Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.