ТОП-5 бюджетних авто до 8000 $ на АКП для чоловіків. Підбірка від авто експерта Артура Васильєва.

Друзі знову з Вами наш автомобільний блог CarPoint.
Нещодавно ми розбирали ТОП-5 бюджетних автомобілів на АКП для дівчат .

Сьогодні засновник Першого автомобільного агентства CarPoint Артур Васильєв поділиться з нами своїм ТОП-чартом уживаних бюджетних автомобілів на АКП, ціною до 8000 $, для чоловіків.
Нагадаємо, що складаючи ТОП найкращих авто, він керується такими параметрами: персональний досвід експлуатації цих автомобілів, 14-річний досвід надання послуги “Автопідбір”, надійність, зовнішній вигляд, економічність та стабільність цін на ці автомобілі на ринку України, тобто з урахуванням уцінки машин з кожним роком. Також, виключається “мотлох”, розглядаємо авто тільки в дуже хорошому технічному стані. Машини в хорошому стані завжди коштують дорожче, але інших Артур своєму клієнту не порадить!

Коли йдеться про вибір бюджетного автомобіля для чоловіка, це не просто гарна машина. Ні, вона звичайно має “мати вигляд”, але в першу чергу, це – розумний автомобіль. Наскільки він “розумний”, залежить від його обслуговування, економічності та зносу.

Ну що ж, почнемо!
ТОП-5 бюджетних авто для чоловіків, з автоматичною коробкою перемикання передач за версією Артура:

1.Toyota Corolla.
Обов’язково від 2008 року та обов’язково на АКП. Королла – це надійно, це комфортна підвіска, це адекватна динаміка та керування на “її гроші”.
Об’єм двигуна 1.6 – 1.8 літрів. Обслуговування розкішне, його майже немає! Керованість середня, але все компенсується простотою, надійністю та економічністю. Якщо Ви не женетеся за супер стилем, то Королла, в моєму рейтингу – №1. Це “нудна” машина, з якою немає жодних проблем. Хоча підібрати Короллу за 8000 $ – це завдання не просто.

2.Honda Civic 4D.
З об’ємом двигуна 1.8 л., тільки повноцінний автомат до 2008 року випуску. Машина проїжджає 250 000 – 300 000 км без проблем, як і Королла. Чому Хонда? Дуже хороший кузов, керованість та динаміка. Програє Короллі тільки з обслуговування, злегка по кліренсу, але виграє у зовнішності та керованості. Трасовий режим 160-180 км/год – це адекватно для неї. Витрата трасою 8.3 – 8.7л., місто – 9.5, до 10 літрів на 100 км.

3.Mitsubishi Lancer 10.
2008 з об’ємом двигуна 2.0 л., на АКП. Переважно не арабська версія (хоча є арабська версія 2-літрова, яка більш “напхана”, ніж європейська). Витрата – 12.5 літрів. Зовнішній вигляд красивий, агресивний, багатьом чоловікам припаде до смаку. Якщо говорити про знешумку і про комфорт – це не найкраща машина по їзді по бруківці та пересіченій місцевості, але за ці гроші це гідний варіант. Обслуговування трохи дорожче за попередні варіанти. Динаміка 2-літрової машини краще, ніж у 1.6 л. Король. Важливо розуміти, що ця модель та будь-яка інша машина повинні бути добре перевірені, особливо лансерів з варіаторами.

“Коли я складав цей список, а при цьому маю розуміння того, які вбиті варіанти чоловічих машин пропонують за ці гроші в Одесі та в Україні, у мене склалося враження, що чоловіки просто приречені трьома варіантами, але я пішов далі і список продовжив … Артур.

4. Honda Accord.
Через обмеження у бюджеті, доведеться піти на шкоду році, натомість отримати автомобіль бізнес-класу, з наявністю драйву, комфорту, динаміки та вийти на наступний рівень класу. Йтиметься про максимум 2006 р. Хорошу машину ніхто не поспішає продавати. Як приклад, у нас є друг Вова Куликов, який їздить на Акорді 2007 року, який ми йому підібрали 2 роки тому і ось 2 роки поспіль ми намагаємося у нього викупити його назад за максимальну ринкову ціну (вище 9000$), але він відмовляється її продавати. Це наочний приклад як хорошу машину важко знайти.
Акорд – це комфортно, витрата як у Цивіка (район 8,5), динамічно, керовано, містко, красиво. Через те, що нам довелося пожертвувати роком, машина зайняла лише 4 позицію.

5. KIA Ceed.
2008 з об’ємом двигуна 1.6 л. на АКП, в комплектації клімат-контроль або кондиціонер. Непоганий автомобіль у своєму класі ціною від 6.5 тис. у.о. Місткий, практичний. Пробег, до того как машина превращается в хлам – 250 тыс.км. Можна сказати, що машина виправдовує свій бюджет, не дуже дорога в ремонті, витрата в районі 10л. і вище, залежно від того, як їхати. За комфортом у салоні він особливо не поступається своїм конкурентам, які зайняли вищі позиції.

Альтернативний список – це ТОП-5 бюджетних авто для чоловіків, з механічною коробкою перемикання передач:
Важливий момент(!) – ми як і раніше говоримо про обслуговані автомобілі від власників, а не про змотані та/або “вбиті” варіанти, або авто після таксі. Саме цей сегмент (до 8000 $) найчастіше використовується для різного роду візництва, особливо в таксі. Тому при виборі та діагностиці такого автомобіля, потрібно бути особливо пильним, адже у них часто великі пробіги та серйозне технічне зношування приховані під смотаними пробігами.

До нашого, автоаматорського, щастя ринок пропонує нам відмінний вибір автомобілів на будь-який смак та кишеню. Головне визначитися зі своїми бажаннями, пріоритетами та бюджетом, і зробити правильний вибір. А щоб на радощах не купити “мотлох” в гарній обгортці, Ваш персональний автоексперт – Артур Васильєв, і його команда професіоналів Першого автомобільного агентства CarPoint, допоможе знайти гідні варіанти і провести якісну перевірку автомобіля перед покупкою.
Наша мета – не комісія від угоди, наша мета – задоволений клієнт!

Щиро Ваші, Артур Васильєв та команда CarPoint.

model-image model-image model-image model-image model-image

Залиш заявку прямо зараз
і отримай спеціальну пропозицію

Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.