Уживана куля або як не стати жертвою продавця дешевого авто в Європі

Сонячна Португалія, район Лісабона, ми натхненні та передчуваємо зустріч із продавцем. Nissan Micra 1998, це буде наша перша машина, куплена в Португалії!

Ціна питання – смачна! Нам відомо, що машина ніби тече патрубок системи охолодження, але потрібно перевіряти. Що називається, «авто з перших рук», куплене для «дружини, яка щодня їздила на роботу» ☺️

Попередньо з’ясувавши вартість місцевого ремонту зазначених неполадок, ми домовляємось зателефонувати хлопцям з авторемонту для обговорення фінальної вартості роботи після огляду автомобіля.

І що Ви думаєте? Нас чекав справжній кіндер сюрприз… без документів! Невигадлива текти типу з радіатора, виявилася «білим димом із труби», через просічення між блоком циліндрів і головою Мотра і купою іржі в бочці, що не відшкребати, мотор тарабанить зі свистом, а документів і поготів немає – дружина, яка працює цілими днями , не бере слухавку.

 

Подивіться відео до кінця – дізнайтеся, як неякісно та поверхово проходять техогляд у Європі та як правильно вибирати вживане авто, не ставши жертвою хортового продавця циганського походження.

 


Сподіваємося, що інформація була для вас новою та корисною. Якщо ви вважаєте, що тут чогось не вистачає, напишіть нам у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/carpoint.odessa/
https://www.instagram.com/carpoint_odessa/

А щоб не пропускати наші нові відео-обов’язково підпишіться на наш YouTube канал:
http://www.youtube.com/c/CarPoint_agency

Підбір Авто в Україні та Німеччині • Допомога у продажу • Швидкий Автовикуп
? 063 746-00-77

 

Дякую за увагу, команда CarPoint!

 

model-image model-image model-image model-image model-image

Залиш заявку прямо зараз
і отримай спеціальну пропозицію

Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.