Як вибрати чесний автопідбір?! Захист від авторозлучення. 7 рад як не потрапити на гроші!

Як вибрати адекватного автопідбирача, викрити обман, не потрапити на гроші та у разі обману, ще й повернути свої гроші, не ставши лохом?

Поради та інструкції для покупців, що думають. Мої особисті рекомендації, які з сьогоднішнього дня переведуть тебе на новий рівень!

З цими інструкціями ви зможете навіть заробити на брехливому перевертні (“підбирачі”) і як мінімум не потрапите на його гачок! По ідеї, ви втратите їх ще на стадії переговорів і в результаті, знайдете свою людину.

Отже, що необхідно знати і зробити, щоб бути в безпеці і знайти того, хто реалізує, а не засріє вашу мрію?

1. Обов’язково укладайте договір!
Потрібно укласти договір, в якому зазначено, що у разі виявлення обману або надання вам будь-якої недостовірної інформації за фактом надання послуги, «горе підбирач» зобов’язується повернути суму авансу в подвійному розмірі та компенсувати всі витрати, які він завдав під час надання послуги. Вимагайте їхній договір, але вносите свої правки. Якщо відмовиться, то самі все знаєте. Коли підписуєте, перевіряйте його паспортні дані та ІПН та звіряйте підпис. Без Договору ви не захищені та нічого не доведіть.

2. Вимагайте податкові документи та свідоцтво про державну реєстрацію ФОП, з необхідним видом діяльності до того, як даєте аванс і підписуєте договір. Одноденки не реєструються, а втрачати їм нічого, грошей немає і прописані у мами пенсіонера чи в гуртожитку. Якщо зареєстрований підприємець налагоджував, то відповідно до законів України, у такому разі він відповідатиме всім своїм майном. Немає державної реєстрації речових і договору – отже не можна довіряти ваші фінансові та матеріальні питання. З’їде, кине, впарить і лови його… Без паперу – не варто мати справ!

3. Фіксація факту передачі авансу, суми та призначення. Розписка чи відео. Фото не підходить!

4. Перевірка чесного відставання інтересів.
Якщо підбирач домовляється про відкот з продавця, не факт, що він впорається зі спокусою і не пропустить той мотлох, який не повинен був пройти його перевірку. Жодної вигоди та торгу на вашу користь не буде. Пил у вічі, 100-500$ залежно від суми машини і ви лох, а у нього в кишені ваш інтерес, який він повинен був виторгувати для вас). Це лажа друзі!

5. Контроль результатів діагностики та достовірності інформації від найнятого фахівця.
Для замовлення перевірки авто на нашому діагностичному центрі, дзвоніть +380637460077.
900 грн і Ви знаєте всю правду про «вашу людину» – цей етап, ніхто з бариг, не пройде, а у вас право повернути свої гроші ще й у подвійному розмірі (якщо вони дожили до цього пункту).

6. У разі тупих та твердолобих – позов до суду!
Телефон рекомендованого адвоката/юриста: Федоров Анатолій Анатолійович 0671117373 чи 0487750013.
В результаті ще й моральний отримаєте. А якщо він без документів, то ще й пристойний штраф заплатить. Досить хавати!

7. На десерт для вас, але на старт для «експертів» – внести до договору пункт, у якому прописано таке: якщо продавець автомобіля, який ви купуєте або купили доведе протягом місяця, що підбирач отримав відкат, то продавець отримує від підбирача всю суму відкату назад, ви залишаєте машину в себе, а підбирач вам повертає суму комісії, що ви заплатили йому, у подвійному розмірі . Попередьте продавця про таку можливість перед розрахунком) Завіса.

Не довіряйте свої гроші та нерви баригам та брехливим «підбирачам».

З турботою про вас та чистоту авто Бізнесу України,
Засновник Першого автомобільного агентства України – Carpoint, Артур Васильєв.

 

Наші послуги:

Автопідбір від Артура Васильєва
Замовлення авто зі США
Терміновий Автовикуп

Підбір авто в Німеччині
Допомога у продажу авто

Контактний номер тел: +38(063) 746-00-77

Ми в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/carpoint.odessa
https://www.instagram.com/carpoint_odessa
https://www.facebook.com/ArturCarpoint

model-image model-image model-image model-image model-image

Залиш заявку прямо зараз
і отримай спеціальну пропозицію

Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.