Який Автопідбір «під ключ» у Києві вибрати, з ОЛХ чи компанію?

Вибір машини – відповідальне завдання кожному за покупця. Сьогодні автомобільний бізнес – хороший спосіб наживи для шахраїв і непорядних бізнесменів, тому питання, який сервіс з автопідбору вибрати, є досить гострим і актуальним для майбутніх покупців транспортних засобів. Як не потрапити на гачок аферистів і довіритися відповідальним, а головне – доброчесним фахівцям, знає компанія з підбору автомобілів CarPoint.

Допомога при купівлі авто: головні ознаки несумлінних фірм

Підбираючи послуги агентства або приватних автопідбирачів, слід розуміти, що цей вид діяльності дуже специфічний, а також має низку своїх нюансів. Пояснення цього явища досить просте: останнім часом сфера стала дуже привабливою для перекупників, які прагнуть отримати власну вигоду і отримати якомога більше фінансового прибутку.

Несумлінні фірми наймають людей для перевірки, які зовсім не розуміють всієї специфіки автомобільної галузі. Їх можна визначити за:

1. Поверхневій перевірці зовнішнього вигляду та комплектуючих транспортного засобу та відсутність документів, що підтверджують їх професійну діяльність та перевірку автомобіля (акти, чек-листи).

2. Наявність загальних фраз, відсутність конкретики у професійних питаннях технічного стану.

3. Низька ціна на послуги, яка так сильно приваблює потенційних клієнтів. Будьте готові, що за привабливою вартістю може ховатися абсолютна відсутність кваліфікації, досвіду огляду та діагностики.

Підбір авто під ключ: у чому особливість та переваги процедури?

Даний вид взаємодії з компанією передбачає надання комплексу послуг, починаючи від пошуку транспортного засобу, до укладення договору та торгу з продавцем. Це зручно, комфортно та практично для тих, хто не бажає витрачати свій час та сили на виснажливі самостійні перегляди оголошень. При виборі машини, сумлінна компанія врахує всі ваші побажання як на вигляд, так і за технічними характеристиками, і шукатиме транспорт у рамках вашого запиту та обумовленого бюджету.

Підібрати автомобіль набагато простіше і дешевше, і цей факт дуже приваблює майбутніх водіїв. По-перше, купити недорогий автомобіль зможе кожен, хто дійсно націлений на покупку, оскільки ціновий діапазон підтриманих транспортних засобів досить демократичний і не кусається в порівнянні з варіантами з салону. По-друге, підбір автомобіля з пробігом – це гарантія справності складових та гарної роботи внутрішніх механізмів. Якщо машина та її надійність була особисто перевірена експертами Карпоінт – це добрий показник надійності та довговічності.

Як убезпечити себе від шахраїв при покупці автомобіля

Перш ніж довірити таке важливе завдання обраному агентству або приватній особі, зверніть увагу на такі важливі моменти:

1. Вам необхідно укласти офіційний договір, в якому буде зазначено, що у разі обману з боку виконавця або надання їм недостовірної інформації він зобов’язаний компенсувати всі витрати за надання неякісної послуги. Просіть компанію надати їхній договір, але вносите власні редагування у зміст, якщо вас не влаштовують конкретні пункти, ви маєте на це повне право. Перед підписанням документів перевіряйте паспортні дані виконавця, його ідентифікаційний код та звіряйте підпис.

2. Просіть дати на ознайомлення податкові папери та свідоцтво про державну реєстрацію ФОП. Тільки після ретельної перевірки на достовірність можна сплачувати аванс та підписувати договір. Якщо даних документів у фірми немає – не варто довіряти їм свої матеріальні питання, це ненадійно.

3. Обов’язково фіксуйте факт передачі фінансів, суми та призначення власних коштів. Підійде відеозйомка або розписка про передачу грошей виконавцю. Фотографія не підходить для таких цілей, вона не зможе довести вашу правоту у разі обману чи невиконання обов’язків.

4. Перевіряйте, як виконавець відстоює ваші інтереси у процесі торгу з продавцем. Несумлінний фахівець може підібрати автомобіль за ціною, яка підходить вам, а потім домовитися про торг з урахуванням виявлених дефектів машини. Особиста присутність під час огляду допоможе уникнути такого повороту подій не на вашу користь.

5. Здійснюйте контроль результатів діагностики автомобіля та перевіряйте інформацію про найнятого фахівця на достовірність перед розрахунком.

Де шукати кваліфікованого спеціаліста?

Звісно, насамперед варто звертатися до перевірених фірм із гарними рекомендаціями. Приватні особи зі сторонніх сайтів, таких як ОЛХ, можуть нажитися на вашій потребі у купівлі транспортного засобу. Якщо ж ви все-таки вирішили звернутися до послуг таких авто підбирачів, дотримуйтесь перерахованих вище правил, щоб мінімально убезпечити себе і свої фінанси.

Але все ж таки, найголовніший пункт у цій справі – це усвідомленість споживача та вміння відстояти свої права та інтереси.

Якщо вам була корисна наша стаття, ви можете підтримати нас на https://www.patreon.com/carpoint

Дякую всім, хто щомісяця підтримує нас на Patreon!

Ваша підтримка є дуже важливою для нас.

model-image model-image model-image model-image model-image

Залиш заявку прямо зараз
і отримай спеціальну пропозицію

Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.