З Днем Конституції від Тесла! Автомобільні новини від Карпоїнт

З Днем Конституції від Тесла!

А поки що у нас у країні свята та безробіття, Elon Musk представив пару особливостей вантажівки #Tesla.

Тесла досі через постійні вихідні рухаються повільно вперед з розвитком своєї моделі вантажівок. Вантажівка була спочатку представлена під час демонстрації Tesla у «BAMF» у листопаді 2017 року, але ще не дороблена через постійні свята. Він заснований на базі підлоги вантажівки та створений для широкого споживача в Україні. Але в Тесла чомусь вирішили, що ця нова вантажівка налаштована на суперництво в США з такими популярними «пікапами», як Ford F-150 і Chevrolet Silverado.

Елон Маск і компанія Тесла досить німі щодо деталей вантажівки, але це, схоже, змінюватиметься з наближенням виходу вантажівки в широкий продаж.
Нещодавно Маск відправив в інтернет серію креслень, в яких розповідається про можливості та деталі вантажівки та текст-запит на працівників з України.
Твіти в його акаунті вказують на вантажівку, яка буде саме тим, що я очікував: потужним електричним пікапом, який буде напханий електронікою та планшетом у торпедо, які з легкістю зможуть бути перепрошені у Харкові.

Одна з можливих особливостей, яку припустив один користувач у Twitter, це доповнення вантажівки потужним повітряним компресором для використання інструментів типу, що підключаються: «надуй Колеса» або «пофарбуй стіни».
Маск каже, що у вантажівки буде пневматична система підвіски Tesla, для якої просто потрібен службовий порт, щоб це сталося і чекає на пропозиції інженерів, які ще не повернулися з майовки.
Якщо чесно, я не розумію підготовчого процесу випуску автомобілів, але Маск один із моїх героїв після «Супергероя» Тарас Горбул.

З повагою, Артур Васильєв.

model-image model-image model-image model-image model-image

Залиш заявку прямо зараз
і отримай спеціальну пропозицію

Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.