ДОПОМОГА В ПРОДАЖІ АВТОМОБІЛЯ

Умови оцінки та продажу Вашого автомобіля

Продамо вигідно ваше авто, всього за 5-7% від суми угоди!

ОПИС ПОСЛУГИ

Допомога у продажу авто від CarPoint – це послуга для тих, хто не поспішає та хоче продати свій автомобіль максимально вигідно. Ми можемо Вам допомогти!

CarPoint – це агентство з базою клієнтів понад 500 осіб та з працюючими рекламними каналами. Ми знайдемо покупця на Вашому авто! Наш спеціаліст бере весь процес продажу на себе. Вам не потрібно займатися нічим!

Вартість послуги дуже доступна:
– 7% від суми угоди, якщо вартість авто до 8.000 $, але не менше, ніж 300 $.
– 6% від суми угоди, якщо вартість авто від 8.000 $ до 12.000 $.
– 5% від суми угоди, якщо вартість авто вище 12.000 $

Що входить до послуги?

1. Консультування телефоном. Ви можете нічого не знати про продаж авто. Всю необхідну інформацію Ви отримаєте під час першої телефонної розмови. Це абсолютно безкоштовно!
2. Виїзд автоексперта на огляд Вашого авто.
3. Ми обговорюємо з Вами терміновість продажу та визначаємо ціну за автомобіль. Надаємо максимум інформації про актуальну ситуацію на автомобільному ринку та про об’єктивність цін на автомобілі. Визначаємо у які терміни ми зможемо продати Ваше авто.
4. Після обговорення всіх деталей Ви передаєте аванс Артуру Васильєву в розмірі 200$ (у гривні за курсом) для початку роботи.
5. Повністю займаємося передпродажною підготовкою Вашого автомобіля, якщо це необхідно (мийка, хімчистка, полірування, фарбування – оплачуються додатково. Ми робимо це за мінімальними цінами у місті, оскільки Ви наш клієнт).
6. Рекламуємо Ваш автомобіль на відкритих інтернет ресурсах (онлайн-майданчики з продажу авто, соц. мережі: Facebook, Instagram) та у закритих автомобільних групах з понад 1000 потенційних клієнтів. Найголовніше — Ваш автомобіль ми продаємо у пріоритеті, якщо до нас звертаються за послугою «Автопідбір».
7. Приймаємо усі дзвінки від потенційних клієнтів. Відсіваємо «порожні» дзвінки та дурні питання. Економимо Ваш час та нерви.
8. Показуємо авто лише потенційним покупцям, відповідаємо на всі їхні запитання.
9. Відстоюємо Ваші інтереси у процесі торгу.
10. Надаємо повну інформацію про процес переоформлення авто у Сервісних центрах МВС. Вартість переоформлення та наша присутність у процесі переоформлення НЕ входить у вартість нашої комісії!

model-image model-image model-image model-image model-image

Залиш заявку прямо зараз
і отримай спеціальну пропозицію

Цей веб-сайт зареєстрований на wpml.org як тестовий.